مطالعه در رابطه با مقاله ای ازسئوی کلاه سفید چه میباشد ؟

امروز در‌این نوشته‌ی‌علمی خواهید آموخت که اِمیل ( Emil ) چه طور دستگاه لیزر وب سایت خویش را به مرتبه نخستین در نتایج موتور جستجوی گوگل آورده است . ( در‌این مقاله مشاهده می کنید که او چه طور از این سکو برای تصاحب کردن درآمدی ۱۰۰ هزار دلاری در هر ماه تبدیل کرد؟ ) هم اکنون این که Emil که می باشد را در اواسط نوشته ی علمی دستگاه لیزر متوجه خواهید شد . اما شکیبایی کنید , باز نیز است .

در‌این مطلب به صورت مرحله به مرحله و با مطالعۀ موردی , استراتژی دستگاه لیزر کلاه سفید را با نیز مرور خوا هیم کرد .
امیل چه‌گونه از تکنیک عرش خراش برای به دست آوردن ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه های &# دستگاه ایران روتک لیزر ) , مرتبه اولیه دستگاه لیزر در نتایج موتورهای کاوش و درآمد ماهیانه ۱۰۰ هزار دلاری سود کرد؟

محتوای تکنیک Skyscraper امیل در ماه آوریل شروع به کار کرد . وی امیدوار بود با منفعت از این رویکرد بتواند صفحه ها دستگاه لیزر وبسایت خود را به رتبه اول موتورهای جستجوگری دستگاه لیزر همچون گوگل بیاورد . وی پُست خود را از روش نشانی اینترنتی برای مشترکین خویش ارسال کرد . همین فرمان باعث شد ۴۱۹۹۲ بازدید از ورقه به دست آورد :

همینطور پُست او ۶۴۵ بار در شبکه‌های‌عمومی به اشتراک نهاده شد :

توییت های اکثری از سوی هزاران فالوور به دست آمد :


حساس خیس از کلیه این مورد ها , دستیابی به بک لینک و پیوند های دستگاه لیزر کیفیت خوب بود :

و این ها فقط جزو موفقیت پُست Emil بود .
به اشتراک گذاری و بازدید از صفحه ها موفقیت خیر به شمار می آیند اما آیا این روش نتیجه حاصل از سرمایه را در طولانی زمان بر میگرداند؟

هر چند پُست وب لاگ Emil هفت ماه قبلی پخش شده شده است اما همچنان ترافیک زیادی را به سایت دستگاه لیزر شان می کشاند که در غایت سبب ساز به فروش دستگاه لیزر محصولات میشود . حتما از خویش می‌پرسید چطور؟ امیل اینکار را از روش سئوی کلاه سپید انجام اعطا کرد .

بک لینک و پیوند های جدیدی که وی درین دوران تولید کرده بود باعث ارتقا درجه وبسایت برای کلمه اصلی انتخابی “ wellness program ideas ” در نتایج گوگل شد .