#7 پرهیز از سردرگمی با برچسب ها دستگاه لیزر و دسته بندی های وردپرس

بخشی از راهکار سئوی شما به احتمال مضاعف تایپ کردن مقاله و محتوا در وردپرس میباشد , که میشه اون‌ها رو مبتنی بر برچسب دستگاه لیزر و دسته بندی مجموعه بندی کرد و این گروه بندی توسط گوگل قابل مرور است .

یکی اشتباهاتی که اینجانب اکثر وقت ها با اون مواجه میشم زمانیه دستگاه لیزر که اشخاص می خوان برای همگی چیز مرتبه داشته باشن و تنها موتورهای کاوش رو با رقابت کردن دستگاه لیزر با خودشون سردرگم می‌کنن .

به عنوان مثال توی این پست اگه به سوی پایین اسکرول کنیم , می بینیم که دسته بندی به اسم رسپی ها ( دستورالعمل‌ها ) وجود داره و دستگاه لیزر برچسب هم رسپی می‌باشد . دستگاه لیزر گوگل درین موقعیت نمی دونه کدوم رو برای استفاده کننده ارسال کنه . به همین حافظه شما بعضا از کاربرا رو در یه ورقه و برخیشون رو روی صفحه دستگاه لیزر دیگه مشاهده میکنید . آمارهای شما به لحاظ دیدنی و گیرا نمیاد چون کاربرانون به دو مجموعه متفاوت تقسیم میشن و عمل شما برای باصرفه سازی صفحه ها فرود رو دو برابر می کنن , این مورد رو برای خودتون دستگاه لیزر و گوگل شل تر کنید و بین گونه بندی و برچسب ها موارد مشترکی نداشته باشین . دستگاه لیزر در این وضعیت رسپی به عنوان نوع بندی برای من خوبه پس نوع بندی رو نگه میدارم و برچسب رو حذف می‌کنم &# دستگاه حکاکی لیزری ;